Bizden Haberler
Ana Sayfa
Geri Dön
Eren Holding ile ilgili basında yer alan tüm haberlere kolayca ulaşın.
 • Detaylı Bilgi
  2016 ISO 500 Açıklandı
  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2016 Araştırması” sonuçlarına göre Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, geçen seneye göre 30 sıra yükselerek 155. sırada yer aldı. Değerlendirmenin şirket bazlı yapıldığı araştırmada, diğer ambalaj şirketimiz Bursa Modern Ambalaj cirosu bu rakama dâhil edilmedi.

  Listeye ilk defa 2010 yılında 448. sıradan giriş yapan şirketimizin yıllar itibariyle seyri aşağıdaki şekildedir.  Türkiye’nin dev şirketlerinin bulunduğu listede Eren Enerji 46, Modern Karton 91. Ve Medcem Madencilik 397 ve sırada yer aldı.

  Gerek şirketimiz, gerekse Eren Enerji ,Modern Karton ve Medcem Madencilik çalışanlarını bu performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.
 • Detaylı Bilgi
  Yenilenen Manisa Fabrikası Tanıtım Organizasyonu
  Değerli müşterilerimizin katıldığı organizasyonda fabrika sunumu, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hamdullah EREN ve Genel Müdürümüz Sayın Mesut KOYUNCU’ nun konuşmalarının ardından üretim saha gezisi ile gerçekleşmiştir. .


 • Detaylı Bilgi
  Modern Ambalaj, inovasyonda öncülüğe devam ediyor
  Tedarikçiler arasında performans ve rekabet avantajı yaratan inovatif proje ve uygulamalarının değerlendirildiği Zer Çözüm Ortakları Zirvesi Ekim ayında düzenlendi. 

  Şirketimizin tasarladığı Ford Otosan Motor Kaput Ambalajı, nakliye sürecinde sağladığı verimlilik artışı ve ambalaj maliyetinde yarattığı fayda ile 2016 Zer Çözüm Ortağı İnovasyon Ödülü’nü almaya hak kazanan proje oldu. 
 • Detaylı Bilgi
  Modern Ambalaj “Avrasya Ambalaj Fuarında”
  1200’den fazla katılımcının yer alacağı “ 2016 Avrasya Ambalaj Fuarı”,  2-5 Kasım tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

  Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kuzey Afrika başta olmak üzere hedef pazarlardan gelen profesyonellerin yer alacağı fuarda, Modern Ambalaj son yeniliklerini ve mevcut projelerini katılımcılarla buluşturacak. 
 • Detaylı Bilgi
  2015 ISO 500 Açıklandı...
  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015 Araştırması” sonuçlarına göre Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, geçen seneye göre 24 sıra yükselerek 185. sırada yer aldı. Değerlendirmenin şirket bazlı yapıldığı araştırmada, diğer ambalaj şirketimiz Bursa Modern Ambalaj cirosu bu rakama dâhil edilmedi.

  Listeye ilk defa 2010 yılında 448. sıradan giriş yapan şirketimizin yıllar itibariyle seyri aşağıdaki şekildedir. 
  Türkiye’nin dev şirketlerinin bulunduğu listede Eren Enerji 58 ve Modern Karton 118. sırada yer aldı.

  Gerek şirketimiz, gerekse Eren Enerji ve Modern Karton çalışanlarını bu performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.
 • Detaylı Bilgi
  Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, WorldStar 2016 Ödül Gecesi’nde
  Modern Ambalaj, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından düzenlenen ve uluslararası arenada prestijli ambalaj yarışmalarından biri olan “WorldStar 2016”da, 35 ülkenin katıldığı 293 tasarım arasından, ödül alan çalışmalardan birisi oldu.  

  Şirketimiz, Mayıs ayında Macaristan'ın Budapeşte şehrinde gerçekleşen ödül töreninde plaket alarak, sektördeki başarısını Ar-Ge çalışmalarıyla bir kez daha taçlandırdı.

  Ödül kazanan “Lavabo Batarya Kutusu”, üçgen prizma formu sayesinde taşıdığı ürünün hasar görmesini önlemenin yanı sıra kullanılan malzemeden, depolamadan ve nakliyeden tasarruf sağlamasıyla hem sürdürülebilir hem de daha uygun maliyette bir ambalaj özelliği taşımaktadır.