İnsan Kaynakları

Eren Grubu, globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde 10 bin kişiye istihdam imkânı sağlayan Eren Grubu, kendi gelişimi ve büyümesini sürdürürken, topluma da faydalı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Eren Grubu olarak, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanmaktayız.

Modern Ambalaj, vizyonu ve gelecek stratejileri doğrultusunda, farklı seviyelerde görev yapan çalışanların eğitim ve gelişim faaliyetlerini aynı seviyeye ulaştırmak, çalışanların işlerini güvenli ve etkin bir şekilde yürütürken kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olmak amacıyla eğitim ve gelişim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu amaçla kurulan Modern Ambalaj Akademi, çalışanların bireysel taleplerinin yanı sıra şirketin ihtiyaçlarını ve yasal gerekliliklerini de dikkate alarak eğitim ve gelişim faaliyetlerine devam etmektedir.

Eğitimlerimiz, Oryantasyon Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Teknik Gelişim Eğitimleri ve Mesleki Gelişim Eğitimleri olarak kategorilere ayrılmaktadır. Liderlik Gelişim Programları kapsamında çalışanlarımızın, liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen akademi programları yürütülmektedir.

Firmamıza ait güncel açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.